Förtroendeorganens protokoll 2019, revisionsnämndens samt övriga protokoll

Protokollen med anvisningar om sökande av ändring finns tillgängliga på webbplatsen i två år efter justeringen.

Revisionsnämndens protokoll 2019-
Ordinarie ledamöter
Bo Grönholm, ordförande
Touko Niinimäki, vice ordförande
Hanna Järvinen
Marlene Eriksson
Bengt Kronqvist




Personliga ersättare
Camilla Antas
Brita Romsi
Santeri Vuori
Fredrik Lindberg
Rebecca Åkers




2021
Protokoll 17.3.2021
Protokoll 26.4.2021

2020
Protokoll 26.11.2020
Protokoll 3.9.2020
Protokoll 4.5.2020

2019
Protokoll 7.11.2019
Protokoll 3.10.2019
Protokoll 13.5.2019
Protokoll 2.4.2019